Trwa ładowanie obrazów

Kaicho

Grupy dziecięce

Kaicho Tadashi Nakamura jest założycielem i prezydentem World Seido Karate Organization. Swoją przygodę z karate rozpoczął w 1953 roku
w wieku 11 lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w stylu Goju pod kierownictwem Sensei Kei Miyagi, syna założyciela stylu. W 1956 roku Nakamura rozpoczął treningi u Masutatsu Oyamy, założyciela Kyokushin Karate i w 1959 roku uzyskał stopień 1 Dan. Wtedy był najmłodszym studentem Kyokushin w Japonii, który uzyskał czarny pas.

W 1961 roku w wieku 19 lat T. Nakamura zdobył pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Karate w Japonii. Rok później stał się bohaterem narodowym nokautując mistrza Tai Kickboxingu w meczu, który miał wykazać, który naród ma skuteczniejszą sztukę walki.

W tych latach Nakamura także rozpoczął pracę jako instruktor karate. W latach 1961-1965 pracował jako instruktor w Camp Zama - bazie wojskowej Stanów Zjednoczonych Ameryki niedaleko Tokio. Przez 3 lata był także trenerem drużyny Akademii Medycznej w Toho. Gdy uzyskał stopień 7 Dan w Kyokushin Karate, został głównym instruktorem Kyokushin w Centralnym Honbu w Tokio.

W 1966 roku Nakamura został osobiście wybrany przez Masutatsu Oyamę do reprezentowania Kyokushin Karate w U.S.A. Tego roku Nakamura przeprowadził się do Nowego Jorku i założył małe Dojo w dzielnicy Brooklyn. W 1971 roku powołał organizację o nazwie North American Kyokushin Karate.

W 1976 roku Tadashi Nakamura zrezygnował z członkostwa w Kyokushin Karate i założył World Seido Karate Organization, w której uczy swojej filozofii drogi karate. Seido oznacza uczciwą drogę.

Polska Organizacja Seido Karate

Copyright 2006-2013. Polska Organizacja Seido Karate na mocy kontraktu
jest przedstawicielem World Seido Karate Organization w Polsce.

Kontakt

Telefon: +48 602-443-904
E-mail: seido@seidopoland.com
Polska Federacja Seido Karate
Skrytka pocztowa 24, 34-100 Wadowice

Polish Seido Karate Organization 2013
Blowjob
Threesome
Threesome
Creampie
Blowjob
Threesome
Creampie
Anal
Blowjob
Orgy
Anal