Trwa ładowanie obrazów

Zgrupowanie Seido Karate - Myślenice

W dniach 10-11 stycznia 2015 roku odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate w Myślenicach. Zgrupowanie wyjątkowe gdyż świetowaliśmy jubileusz 20- lecia istnienia Myślenickiego Ośrodka Seido Karate "Shiro Sagi Dojo", którego instruktorem jest Sensei Rafał Czapla.
W szkoleniu uczestniczyło ponad 100 Seidoka z całej Polski. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy, w których realizowany był program zgrupowania.

Bloki tematyczne obejmowały kata, techniki z Bo, aplikacje bloków, kombinacje walk Ippon Kumite, samoobrony, walki w parterze oraz kihon kumite. 

Sensei Rafał otrzymał od swoich uczniów prezent - niespodziankę w postaci plakatu ze zdjęciami z 20 lat działalności ośrodka oraz pamiątkowe Tori od Jun Shihan Bogdana. Jednak największą niespodzianką był list gratulacyjny od Kaicho Nakamury oraz Nidaime Akiry - prezydenta i V-ce prezydenta Światowej Organizacji Seido Karate.

Po treningach sobotnich uczestnicy udali się do restauracji "Siedem Smaków", gdzie odbył sie bankiet z okazji jubileuszu. Znakomita atmosfera, muzyka i tańce, sprawiły że czas bardzo szybko płynął.

Niedzielna sesja to samoobrona w parterze oraz egzaminy na stopnie Kyu. Na zakończenie zgrupowania Jun Shihan Bogdan wręczył certyfikaty tym, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin.

Zgrupowanie w Myślenicach było bardzo udane. Dwa dni wytężonej pracy w świetnej atmosferze i  w gronie przyjaciół, jaką tworzy grupa Seido. To okazja do wymiany doświadczeń i trenowania z wojownikami z innych Dojo. 

Wszystkim członkom Myślenickiego Ośrodka oraz Sensei Rafałowi gratulujemy jubileuszu 20-lecia i życzymy dalszych sukcesów na drodze Seido Karate!

Osu!

Polska Organizacja Seido Karate

Copyright 2006-2013. Polska Organizacja Seido Karate na mocy kontraktu
jest przedstawicielem World Seido Karate Organization w Polsce.

Kontakt

Telefon: +48 602-443-904
E-mail: seido@seidopoland.com
Polska Federacja Seido Karate
Skrytka pocztowa 24, 34-100 Wadowice

Polish Seido Karate Organization 2013
Blowjob
Threesome
Threesome
Creampie
Blowjob
Threesome
Creampie
Anal
Blowjob
Orgy
Anal