Trwa ładowanie obrazów

Ogólnopolski Turniej Seido Karate - Kalwaria Zebrzydowska

Ogólnopolski Turniej Seido Karate o Puchar Burmistrza w Kalwarii Zebrzydowskiej .

   W dniu 16 kwietnia w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Ogólnopolski Turniej Seido Karate O Puchar Burmistrza . Organizatorem zawodów był Kalwaryjski Klub Seido Juku prowadzony przez Sensei Romana Kruszeckiego 4 DAN . W turnieju uczestniczyło 270 zawodniczek i zawodników z wszystkich klubów w Polsce oraz liczna ekipa z Wielkiej Brytanii pod kierunkiem Jun Shihan Brandt.

   Świetna oprawa i znakomita organizacja pozostawiła w pamięci uczestników wspaniałe wrażenia wielkiego sportowego widowiska . Tym bardziej , że poza standardowymi konkurencjami Kata / formy / i Kumite / walki / , zawodnicy stanęli do rywalizacji w teście łamania desek oraz w konkurencji walk reżyserowanych co było nowością w zawodach Seido .

   Duże wrażenie zrobiło uroczyste rozpoczęcie zawodów i tu Sensei Roman wraz ze swoim zespołem wykazał się dużą pomysłowością . Podnosząca napięcie muzyka i grupa wybijająca rytm na wielkich bębnach  wprowadziły niezwykłą atmosferę.

   Duże brawa doceniające kunszt techniki zebrali zawodniczki i zawodnicy posiadający czarne pasy podczas konkurencji Kata jak też panowie startujący w konkurencji łamania desek .

   Zawodniczki i zawodnicy walczący w konkurencji Kumite cieszyli się ogromnym dopingiem licznie zgromadzonej publiczności wykazując znakomite przygotowanie do walk .

   Udział ekipy z Wielkiej Brytanii dodał swoistego „ smaku ‘ w rywalizacji z naszymi zawodnikami we wszystkich konkurencjach .

   Reprezentując światową organizację Seido w Polsce składam Sensei Romanowi Kruszeckiemu wielkie podziękowanie i serdeczne gratulacje za wspaniałe zorganizowanie turnieju . Turniej w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowany przez Sensei Romana śmiało można uznać za wielkie sportowe wydarzenie . Dziękuję . OSU !

   Jun Shihan Bogdan Czapla 

Polska Organizacja Seido Karate

Copyright 2006-2013. Polska Organizacja Seido Karate na mocy kontraktu
jest przedstawicielem World Seido Karate Organization w Polsce.

Kontakt

Telefon: +48 602-443-904
E-mail: seido@seidopoland.com
Polska Federacja Seido Karate
Skrytka pocztowa 24, 34-100 Wadowice

Polish Seido Karate Organization 2013
Blowjob
Threesome
Threesome
Creampie
Blowjob
Threesome
Creampie
Anal
Blowjob
Orgy
Anal