Trwa ładowanie obrazów

Sportowy Obóz Seido Karate łazy 2017

X JUBILEUSZOWY O B Ó Z L E T N I SEIDO KARATE W Ł A Z A C H

dla dzieci i młodzieży

wczasy dla rodziców i pełnoletnich członków Seido Karate

ŁAZY 2017

od 2 lipca do 15 lipca 2017 r.   

Klub Sportowy Seido Karate Bielsko Biała zaprasza wszystkich chętnych :

dzieci, młodzież , osoby dorosłe , rodziców na LETNI OBÓZ SPORTOWO WYPOCZYNKOWY , który odbędzie się w miejscowości ŁAZY w terminie 02 lipca do 15 lipca 2017 r.

R E G U L A M I N
 1. Termin : od 02 lipca do 15 lipca 2017 r.

 2. Miejsce : ŁAZY nad Bałtykiem

 3. Uczestnictwo : dzieci od 7 lat, młodzież, osoby dorosłe , rodzice . Program pobytu na obozie zaplanowany jest tak, aby mogły w nim wziąć udział zarówno osoby ćwiczące jak i nie ćwiczące. Dla osób praktykujących karate, zajęcia podzielone będą na grupy pod względem zaawansowania w praktyce karate jak też w zależności od wieku uczestników. Osoby nie praktykujące karate , mogą brać udział w treningach dla początkujących lub skorzystać z wielu innych atrakcyjnych form aktywnego wypoczynku oferowanych przez organizatora obozu.

 4. Zakwaterowanie :

Rodzice i osoby pełnoletnie będą zakwaterowani w domkach murowanych z łazienkami / pełny węzeł sanitarny. pokoje 2 i 4 osobowe ,

Młodzież w pokojach 4 do 5-cio osobowych.

Najmłodsze dzieci będą zakwaterowane w pawilonach w pokojach 3 i 5-cio osobowych .

Odległość od plaży 50 metrów. Pokoje wyposażone są w tapczany jednoosobowe , stoliki, krzesła , szafy ubraniowe i szafki nocne. Do dyspozycji uczestników : świetlica ze sprzętem RTV , kawiarnia ze sprzętem RTV

5. Wyżywienie :

Wyżywienie w klimatyzowanej stołówce. Każdy uczestnik obozu otrzymuje : śniadanie, obiad , podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolację.

 1. Transport : Autokary klimatyzowane. Miejsca podstawienia autobusów zostaną podane po skompletowaniu listy uczestników . Autokary zwykle podstawiane są w miejscu zamieszkania uczestników obozu lub w najbliższej miejscowości na trasie przejazdu. Uzależnione jest to od ilości uczestników z danej miejscowości.

 2. Położenie bazy : zespół pawilonów wypoczynkowych . Teren jest ogrodzony i strzeżony . Na terenie ośrodka znajdują się : plac zabaw, boiska do gry w piłkę , miejsca do palenia ognisk itp. 

G R U P Y  U C Z E S T N I K Ó W :

Do każdej grupy podzielonej wg wieku i stopnia zaawansowania karate będą przydzieleni instruktorzy realizujący osobny , zgodny z wymaganiami program szkolenia.

 • grupa I – dziecięca :

Grupa ta zostanie podzielona na podgrupy wiekowe w których będzie realizowany specjalny program pobytu dla każdej grupy wiekowej oddzielnie.

Grupy wiekowe : 7-9 lat , 9-12 lat, 12-14 lat.

Tak więc będzie to dużo gier, zabaw , atrakcyjnych imprez rekreacyjnych oraz treningi karate.

 • Grupa II –. Młodzież powyżej 14 lat . Dla grupy tej przewidujemy 2- 3 treningi dziennie , Ponadto uczestnicy tej grupy , podobnie jak pozostali uczestnicy obozu, będą brali udział we wszystkich licznych i atrakcyjnych imprezach organizowanych dla wszystkich uczestników obozu.

 • Grupa III – wiek + 18 lat , osoby pełnoletnie , rodzice

Dla osób dorosłych i rodziców zaplanowany jest specjalny program pobytu .

 • zabawy taneczne , gril , ogniska , spotkania integracyjne , dużo zabawy i rozrywki . Szczególnie zapraszamy rodziców nawet z bardzo małymi dziećmi .

 • Rodzice wypoczywają – my zajmujemy się dziećmi .

OPIEKA MEDYCZNA i ubezpieczenie .

Wszyscy uczestnicy obozu są ubezpieczeni zarówno podczas przejazdu jak i podczas pobytu na obozie. Na obozie zapewniamy opiekę lekarską i podstawowe środki medyczne.

Obóz jest zgłoszony i posiada zgodę Kuratorium Oświaty . Kadra instruktorska jest zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty. Instruktorzy posiadają wszelkie kwalifikacje i wymagane przepisami prawa uprawnienia do sprawowania opieki nad uczestnikami obozu. Organizator obozu posiada wszelkie wymagane przepisami prawa zezwolenia i uprawnienia do organizacji obozu.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników obozu , zagwarantowanie miłego wypoczynku i efektywnego szkolenia , wszyscy uczestnicy obozu bez względu na wiek , zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obozu i zarządzeń komendy obozu.

KOSZT UCZESTNICTWA i WARUNKI PŁATNOŚCI :

Koszt uczestnictwa w obozie wynosi 1600, złotych

Zadatek w kwocie 600 zł. wraz ze zgłoszeniem należy przesłać na nasze konto bankowe lub przekazać instruktorowi podczas treningów nie później niż do dnia 15 marca 2017 r.

Pozostałą kwotę tj. 1.000 zł. należy wpłacić na nasze konto bankowe lub instruktorowi podczas treningów do dnia 30 maja 2017 r.

Numer konta bankowego :

UKS Seido Karate Bielsko Biała

Ul. Komorowicka 118 , Bielsko Biała

09 8111 1019 2002 2004 0778 0001

W treści przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika obozu z zaznaczeniem OBÓZ .

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie po dniu 30 marca 2017 r. zadatek nie będzie zwrócony.

W przypadku rezygnacji z obozu po dniu 10 czerwca całość wpłaconej kwoty nie będzie zwrócona. Wynika to z faktu, że w w/w terminach zobowiązani jesteśmy do dokonania wpłat na rzecz właściciela ośrodka. Umowa zawarta z Ośrodkiem , nie przewiduje zwrotu wpłaconych kwot po ustalonych terminach.

UWAGA : istnieje możliwość dokonywania wpłat począwszy od stycznia 2017 r.. Pozwoli to na rozłożenie wpłat na raty a to z kolei pozwoli na zmniejszenie obciążenia budżetów domowych. Na wszystkie wpłaty otrzymujecie państwo potwierdzenie ich dokonania. 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA : DO DNIA 15 MARCA 2017 .

Zgłoszenie uczestnictwa należy wysłać na formularzu na adres: SEIDO KARATE 34-100 WADOWICE SKRYTKA POCZTOWA 24

Lub oddać instruktorowi podczas treningów.

Gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest wysłanie zgłoszenia wraz z zadatkiem / 600 zł./

UWAGA : na wpłacone kwoty wystawiamy RACHUNKI .Nie wystawiamy faktur VAT.

Na życzenie państwa wystawiamy pisma do zakładów pracy wnioskując o dofinansowanie wyjazdu na obóz z funduszu socjalnego.

RAMOWY PROGRAM POBYTU :

Wyjazd na obóz nastąpi w dniu 2 lipca / niedziela / wieczorem. Przyjazd na miejsce w dniu 3 lipca rano. O miejscu i godzinie podstawieniu autobusu w danej miejscowości , zostaniecie poinformowani osobnym pismem na 2 tygodnie przed wyjazdem.

W trakcie trwania obozu oferujemy :

treningi karate i samoobrony,

plażowanie i zabawy na plaży, kąpiele pod opieką ratownika, naukę pływania, gry i zabawy w wodzie , konkurs rzeźby w piasku z nagrodami, wybory miss i mistera obozu, konkurs piosenki obozowej, konkurs na szałową fryzurę, bal przebierańców, rozgrywki sportowe – piłka nożna, siatkówka, kosz i inne, konkurs na najzabawniejszy skecz, dyskoteki, wycieczki , , ogniska i wiele , wiele innych atrakcji.

UWAGA : tegoroczny obóz jest jubileuszowy , dlatego też przygotowujemy specjalnie z tej okazji wyjątkowe atrakcje .

Wyjazd z Łazów nastąpi w dniu 15 lipca po kolacji .

więcej informacji na : www.seidopoland.com , www.seidowadowice.pl FACEBOOK Seido Karate Bielsko Biala lub Seido Karate Wadowice .

Kontakt z nami : Tel.: 602 443 904 Lub E-mail : seido@seidopoland.com

Uwaga : jak wykazuje praktyka z ostatnich kilku lat , zainteresowanie naszym obozem jest tak duże, że już w miesiącu lutym wszystkie miejsca były zajęte. W tym roku podczas obozu odbędzie się egzamin na stopnie mistrzowskie / czarne pasy / i gościć będziemy Wice Prezydenta Światowej organizacji Seido Nidaime Akira Nakamura z USA . Z tego powodu już mamy wiele rezerwacji , tak więc osoby chętne prosimy o jak najszybszą rezerwację . ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA . O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.  

Polska Organizacja Seido Karate

Copyright 2006-2013. Polska Organizacja Seido Karate na mocy kontraktu
jest przedstawicielem World Seido Karate Organization w Polsce.

Kontakt

Telefon: +48 602-443-904
E-mail: seido@seidopoland.com
Polska Federacja Seido Karate
Skrytka pocztowa 24, 34-100 Wadowice

Polish Seido Karate Organization 2013
Blowjob
Threesome
Threesome
Creampie
Blowjob
Threesome
Creampie
Anal
Blowjob
Orgy
Anal